top of page

“Хай оживає істина стара: людина починається з добра”

         Милосердя й доброта – два крила,  на яких тримається людство. У складні для держави часи  дуже  активно розвивається волонтерство.  Саме  тому  в  людей   зараз загострюється відчуття відповідальності та потреба творити добро. Потрібно з раннього дитинства привчати дітей робити добрі справи. Це допоможе вирости їм справжніми, щирими людьми, які зможуть зрозуміти чужий біль та страждання.       
     У нашому закладі  вже стало доброю традицією піклуватися про братів наших менших. Щорічні уроки добра завжди закінчуються волонтерськими діями - учні збирають корм для безпритульних тварин. Акція «Щаслива лапа» вже стала традиційною. В 2019-2021 н.р. ми стали учасниками рекорду України за найбільшу кількість уроків добра!
Свої волонтерські дії ми координуємо з благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» та міською організацією КОТОПЕС.
      Вже багато років наш заклад допомагає маленьким діткам спеціалізованого будинку дитини, які залишилися без батьківського піклування. Щороку до Дня Святого Миколая та Великодніх свят учасники освітнього процесу готують для малят корисні подарунки (фрукти, солодощі, гігієнічні та медичні засоби, взуття, одяг). Кількість малят у цьому закладі щороку тільки збільшується, що викликає занепокоєння й спонукає до волонтерських дій кожного - вчителя, учня, батьків.
        Не залишаються без уваги та піклування підопічні міського будинку людей похилого віку. Щороку до Великодніх та Різдвяних свят наш заклад вітає стареньких солоденькою випічкою та корисними фруктово-цитрусовими наборами. 
    Щороку наші учні відвідують Ізмаїльський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей, приносять дітям шкільне приладдя, взуття, одяг, солодкі та фруктові подарунки. Не забувають і поспілкуватися та погратися з дітками.
      Онкологічні хвороби - проблема сучасного сьогодення. На жаль, діти з таким діагнозом з'являються щороку. Кошти на лікування потрібні чималі. Наш заклад має досвід проведення благодійних концертів, під час яких збиралися кошти на лікування онкохворих дітей. Кількість учасників концерту сягала більше 30, а кількість зібраних коштів останнього разу - 70.000 гривень!  
   Але найважливішою допомогою сьогодення є допомога ЗСУ та переселенцям. Тож другий рік поспіль ми спрямовуємо свої волонтерські дії саме для тих, хто постраждав від військових дій та тримає зброю в руках.

     Щиро віримо в нашу перемогу, бо разом - ми сила! Рушійна сила добра й милосердя.    


 

Інша благодійна діяльність

Без названия (1).jpg
b4c490bfc3dce73fb36872369e569aa8.jpg
Без названия.png

НАШІ ВІДЗНАКИ ТА ПОДЯКИ

Слайд2.JPG
Слайд3.JPG
Презентация Microsoft PowerPoint.jpg
сайт.jpg
таб.jpg
bottom of page