top of page
  • Фото автораШкола 10

День Збройних Сил України     Одним із найважливіших атрибутів державності, гарантом безпеки та свободи України є її Збройні сили. 6 грудня українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День Збройних Сил України. Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі  й заслуговують найвищої поваги та вдячності. 

   З такою вдячністю та повагою учні та учениці нашої гімназії відзначили цей день. Так, маленькі козачата 2-А класу разом із Стамовою С.Д. створили вітальні листівки-рукавички, намалювали малюнки для воїнів. А батьки класу підготували солодощі, засоби гігієни та разом із дитячими роботами  відправили бійцям на фронт, за що їм щира дяка. До міського волонтерського флешмобу "Коробочка тепла для ЗСУ" долучилась дружна спільнота мешканців будинку по вулиці Івана Франка, 22, серед яких учні, батьки, вчителі нашої гімназії. Щиру подяку було висловнено військовослужбовцями у соцмережі

  Для учнів восьмих класів, вже традиційно, було проведено захід «Посвята до Братства молодих козаків», приуроченого до Дня ЗСУ.  Цьогоріч, у рамках роботи ігрового клубу СпільноJuniorS, молоді козаки та козачки  змагались у командах не лише з традиційних видів спорту й козацьких розваг, а й з використанням сучасних видів спорту. До свята долучились вихованці Братства маленьких козачат (чот Інформаційний, 4-А клас), які разом із козацьким наставником Самойленко Л.Д. провели спортивну руханку для всіх учасників свята. На згадку про обряд посвяти команди отримали козацьку булаву й українські смаколики.

    У рамках Марафону добрих справ з 28 листопада в нашій гімназії організовано роботу локацій з плетіння маскувальних сіток «Корисна перерва» (дві сітки вже передано на фронт), виготовлення окопних свічок  «Тепло для ЗСУ», збирання та сортування пластикових кришечок «Пластик рятує життя: 2.0». А в рамках Всеукраїнської акції «Смілива гривня» нашою гімназією було зібрано майже 13 кілограмів металевих монет, що склало суму 2501.50 гр., які Національний банк України використав на потреби ЗСУ.

    Рухаємося до перемоги разом. Дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість навчатися та працювати. Молімося за бійців і бажаємо всім повернутися  живими в мирну Україну!
Преглянути публікацію про плетіння сіток можна за посиланням: https://www.facebook.com/groups/321300141854154/permalink/1305958373388321/?sfnsn=mo&ref=share


89 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

תגובות


bottom of page