top of page
  • Фото автораШкола 10

Чекаємо Святого Миколая!


Напередодні Дня Святого Миколая в нашій школі, вже традиційно, проводиться низка заходів. Так, вихованці гуртків і вчителів праці та мистецтва організовують творчу виставку власних робіт. Учні виготовляють цікаві роботи, демонструючи вироби в різних техніках. Тематика робіт, звісна річ, новорічно-вітальна. Виставку творчих робіт вихованців Разумової Майі Володимирівни, Погорєловського Віталія Миколайовича, Кацарської Олени Дмитрівни щороку відвідує чимало глядачів.

А у 6-А класі вчитель української мови та літератури Мартинюк Світлана Вікторівна провела позакласний захід «Зимові свята. Свято Святого Миколая». Учні співали колядки, розгадували кросворди, брали участь у командній вікторині. За активну участь у заході всі діти отримали солодкі подарунки , звичайно, від святого Миколая.

У такі свята не забувають у школі й про нужденних. У цьому році, як і завжди, до волонтерської акції залучились всі учасники освітнього процесу. Фрукти, продукти харчування, солодощі, засоби гігієни напередодні свята отримали підопічні Ізмаїльського спеціалізованого будинку дитини, комунальної установи "Ізмаїльський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)", Ізмаїльського міського центру соціально-педагогічної реабілітації дітей.

Щиро вдячні всім учням, батькам, учителям за небайдуже ставлення до чужих проблем. Адже виявляти людяність - найвища чеснота для всіх. Нехай ваша турбота про інших повертається до вас сторицею, нехай Господь Бог береже вас і ваші родини!
85 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page