top of page
  • Фото автораШкола 10

З Великоднем,Україно!


Великдень - найголовніше свято в церковному календарі, присвячене воскресінню Ісуса Христа. Українці дуже люблять Великдень і готуються до нього. Підготувалась до свята й наша гімназія. Вихованці Кацарської О.Д., Разумової М.В. малювали та виготовляли вітальні листівки. Для учнів початкової школи вчителі іноземних мов Ранценс Н.В. та Трембач М.М. провели тематичні уроки з питань вивчення Великодніх традицій у Німечинні та Великій Британії (переглянути).

Але приємною та найвагомішою стала акція "Великодні вітання ЗСУ". Вся спільнота гімназії: учні, батьки, вчителі активно долучились до волонтерської акції. Було зібрано 165 кілограмів Великодніх солодощів та випічки. Наші смаколики було надіслано на передові позиції бійцям Херсонського напрямку. В такі складні для держави часи не забули ми привітати й підопічних комунальної установи «Їзмаїльський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

Низький уклін та щира вдячність усім, хто долучився до цієї акції! Ви- неймовірні! Це зайвий раз доводить, що українці - незламна нація. Нація, що долає будь-які труднощі й спільно наближає нашу Перемогу.488 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page