top of page
  • Фото автораШкола 10

День Збройних Сил України


День Збройних сил України - одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою. День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але в 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора й захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу нашої Батьківщини.

До цієї дати в нашій гімназії в рамках Марафону добрих справ було організовано доброчинну локацію "Зігрій теплом ЗСУ!". Висловлюємо безмежну подяку всім учням, батькам, учителям, які відгукнулись на пропозицію допомогти нашим воїнам. Спільними зусиллями було зібрано 24 комплекти термобілизни й 66 пар термошкарпеток, які безпосередньо були передані бійцям на фронт. Дякуємо всім, хто протягом вересня-жовтня поточного року долучався до акції "Смілива гривня", в рамках якої наша гімназія зібрала 3026 гривень, які Національний банк України переказав на потреби ЗСУ.

До Дня ЗСУ для учнів 8-9 класів було проведено традиційний захід посвяти до Братства молодих козаків. Адже сьогоднішні захисники та захисниці наслідують традиції наших славних пращурів героїв-козаків. Під час заходу дівчата та хлопці продемонстрували силу, витримку, спритність, навички командної роботи, доводячи, що є гідною зміною для воїнів нашої держави.

А маленькі козачата 1-А класу (Стамова Світлана Дмитрівна) на уроці математики провели групову роботу. Учні виконали математичне завдання «Байрактари для ЗСУ»(«Купи байрактари». Для цього треба було обчислити вирази та розшифрувати побажання для захисників України), а потім розмалювали мегарозмальовку «День Збройних сил України».

Музичне привітання у соцмережі опублікувала учениця 8-Б класу Чілік Богдана, переглянути яке можна за посиланням :https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0C2vVknCUhu1eYMTeSApvVpcE9nR3NZYFmN9yQTAjrx3ZfPGG4VxhQcPP53vjT7e1l&id=100011024860444

Українська армія - сила й гордість нашої Батьківщини. Українські військові довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші, найпрофесійніші воїни у світі. Бажаємо кожному захиснику й захисниці повернутися додому цілими й неушкодженими з перемогою!
469 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page