top of page
  • Фото автораШкола 10

Волонтерська вдячність

Щиро дякуємо всім учасникам освітнього процесу нашої гімназії, які долучились до благодійної акції «Допомога поруч!». Завдяки вашому небайдужому ставленню мешканці Миколаєва отримали допомогу у вигляді теплих речей, взуття, засобів гігієни (памперси для дітей і дорослих), продуктів швидкого гарячого харчування (локшина, суп, картопляне пюре), дитячих іграшок. За короткий термін наша гімназія зібрала чималі кошти (12777 гривень), на які були придбані засоби гігієни та продукти харчування.

фінанси
.pdf
Завантажити PDF • 898KB

Наші зусилля ми поєднали з Громадською організацією «Молодь України». Основною метою діяльності організації є допомога нужденним верствам населення м. Миколаєва та Миколаївської області. З початку військової агресії Російської Федерації проти України волонтери цієї організації створили гуманітарний штаб зі списками нужденних понад 10 000 родин, який є одним з найбільших у місті Миколаєві. 27 вересня волонтеру громадської організації Миколаєва наша гімназія передала гуманітарний вантаж. Цитуємо слова вдячності від волонтерів:

«Ізмаїльська гімназія #10, ви неймовірні! Дякуємо діткам, батькам, учителям за повний бус дуже необхідних речей для постраждалих мешканців Миколаївської області. Ми лише спитали, чи можете, а ви без вагань відгукнулись! Дякуємо за людяність, співчуття і підтримку. Допомога вже їде в Миколаїв. Разом до перемоги! Божих благословінь вам!»

Плекаємо надію, що наша спільна допомога стане корисною для всіх, хто потерпає від наслідків цієї жахливої війни.


115 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page