top of page
  • Фото автораШкола 10

Завершено Марафон добрих справ


                                                           

      З 28 листопада по 25 грудня в  нашій гімназій було проведено Марафон добрих справ у рамках освітніх заходів Національного банку України на тему благодійності та участі в Міжнародному благодійному русі “Щедрий вівторокˮ під гаслом  “Добро – це наша культурна спадщина”. Дякуємо всім учням, учителям, батькам, які долучилися до благодійної діяльності на локаціях Марафону. Звісна річ, що головну увагу було приділено допомозі ЗСУ. Учні та учениці гімназії долучились до виготовлення та прикрашання окопних свічок, жовто-блакитних браслетиків, різдвяних листівок та мотиваційних малюнків, плетіння вже третьої маскувальної сітки. Завдяки батьківським колективам  2-В (Маринова В.В.), 4-А (Самойленко Л.Д.) класів посилки було передано на фронт нашим захисникам і захисницям. Добру справу зробили батьки та учні 2-А класу (Стамова С.Д.), які закупили та передали бійцям засоби гігієни, продукти харчування, нагрівальні пристрої для приготування їжі та запросили на зустріч до класу військовослужбовця. Детальна інформація за посиланням:

   Спільними зусиллями ми  зібрали та відсортували 25 кілограмів пластикових кришечок, які невдовзі будуть  відправлені одеським волонтерам для допомоги ЗСУ. А загальна вага зібраних для утилізації використаних батарейок становить 32 кілограми.

    Сподіваємось, що добрі справи стануть повсякденною корисною звичкою для всіх. Адже спільними зусиллями ми робимо світ добрішим і наближаємо нашу перемогу.
311 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page