top of page
  • Фото автораШкола 10

#UAразом


День єднання України - зовсім молоде свято, яке згуртувало українців і показало, що ми - єдиний народ. Своїм указом Президент Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання «для посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно пропагандистського, морально-психологічного тиску».

До цієї дати учні нашої гімназії долучились до фоточеледжу «День єднання», під час якого кожен зробив власне фото із прапором України та додав хештег #UAразом. У дистанційному форматі були проведені класні години та години спілкування з питань історичних подій, які передували проголошенню Дня єдності українців. Так, вчителі історії Нагорняк Марина Михайлівна та Шванюк Наталія Іванівна разом із учнями 6-А та 6-Г класів провели історичний воркшоп, присвячений Дню єдності. Працюючи у команді, учні разом із вчителями створили спільну інсталяцію - виготовили квіткову карту України та наклеїли різнокольорові долоньки, на знак того, що всі рівні - всі єдині, в одній державі. До творчої роботи доєднались діти з особливими освітніми потребами разом із асистентом вчителя Калєвою Кариною Степанівною та класним керівником 6-Г класу Жлобич Катериною Миколаївною.

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – в єдності. Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!194 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page