top of page
  • Фото автораШкола 10

9 листопада День української писемності та мови.Це свято було встановлено Указом президента України від 6 листопада 1997р. № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.


Козацька держава відзначає День української писемності та мови:

БРАТСТВО МАЛЕНЬКИХ КОЗАЧАТ


Учні чоту Козаків (3-А клас) 9 листопада 2020 року провели годину спілкування за темою « Я розмовляю українською! Це круто!». Від козацького наставника Стамової Світлани Дмитрівни маленькі козачата дізнались багато цікавих фактів про рідну мову. Серед учнів пройшов конкурс віршів відомих українських поетів, мовленнєвий квест «Мова – коштовний скарб народу». Не забули діти й про традиційний український одяг, який вдягнули всі учні козацького чоту.

БРАТСТВО ДЖУР КОЗАЦЬКИХ


Братство джур козацьких відзначило День української писемності та мови мовознавчим двобоєм « Що я знаю про рідну мову», який було проведено для учнів 5-В та 5-Г класів вчителем української мови та літератури Добровенко Оксаною Володимирівною. Діти змагались у відповідях на питання, пов*язані з культурою та мовою українського народу, преглядали Інтернет-презентації, відпрацьовували навички активного спілкування державною мовою.


БРАТСТВО МОЛОДИХ КОЗАКІВ


Молоді козаки (9-10 класи) долучились до написання двадцятого ювілейного радіодиктанту національної єдності. А в 9-В класі було проведено класну годину «Вивчай! Знай! Рідну мову люби і поважай!» , покликану прищепити учням ідею національного відродження та виховання поваги до рідної мови. З «лінгвістичними смаколиками» активно працювали вихованці вчителя української мови та літератури, класного керівника Добровенко Оксани Володимирівни. З урахуванням умов змішаного навчання, учні мали можливість дистанційно переглянути мультимедійні презентації та відеоролики з вищезазначеної тематики.42 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page