top of page
  • Фото автораШкола 10

20 листопада - Всесвітній день дитини.Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дітей. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини.

У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам заснувати Всесвітній день дитини, який слід відзначати як день світового братерства і розуміння між дітьми та сприяння благополуччю дітей усього світу. Урядам було запропоновано самостійно вибирати відповідну для цього дня дату. 20 листопада 1959 року Генасамблея ООН прийняла Декларацію прав дитини, а через 40 років, 20 листопада 1989-го – Конвенцію про права дитини.


Чот 5-А класу Братства джур козацьких на уроці основ здоров’я вивчав тему «Права дитини». Учні активно спілкувались і прийшли до висновку , що у кожної дитини є не тільки права, а й обов’язки. Головна думка уроку «Обов’язок всіх не порушувати права кожного» тепер буде реалізовуватись у повсякденному житті юних джур. Адже за Кодексом козацько-лицарської честі «Всі козаки рівні, як в правах, так і у відповідальності за скоєне, незалежно від загального стану, освіти і минулих заслуг».
А от маленькі козачата 3-А класу (чот Козаків) провели годину спілкування, присвячену Всесвітньому дню дитини. Разом з козацьким наставником Стамовою Світланою Дмитрівною козачата пригадали права дітей, ознайомились з історичною довідкою про заснування Всесвітнього дня дитини, розгадали цікавий кросворд.А учні 3-В класу (чот Квітковий) разом з козацьким наставником Колесниковою Юлею Миколаївною провели образотворчий квест, на якому вивчали права дитини за малюнками. Маленькі козачата пишаються своїм прапором, який відображає основну ідею козацького Квіткового чоту : «Всі діти –квіти!»

118 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page