top of page
  • Фото автораШкола 10

15 лютого – Міжнародний день онкохворої дитини


У вересні 2001 року у Люксембурзі на черговій зустрічі Міжнародної конфедерації батьків, чиї діти хворі на онкологічні захворювання, було ухвалено рішення про проведення Міжнародного дня дитини, хворої на рак. З 2003 року 15 лютого офіційно вважається Міжнародним днем дитини, що хвора на рак. Основна мета цього дня — покращити інформування суспільства про проблеми дитячих онкологічних хвороб. З 2003 року заходи з нагоди цього дня проводяться і в Україні.

Боротьба з онкологічними захворюваннями — це складна соціальна проблема, проте, як підтверджує медицина, вплинути на зменшення захворюваності і смертності від раку можна. Дитячий рак — не смертний вирок, а виліковна в сучасних умовах хвороба. Досвід європейських країн доводить, що 75-80% дітей із діагнозами злоякісних пухлин і лейкозів мають шанси знову бути здоровими.

Такі діти потребують не тільки матеріальної, але й моральної підтримки. І дуже важливо, щоб сучасне покоління дітей знало й виявляло небайдуже ставлення до чужого горя. До Всесвітнього дня онкохворої дитини для учнів 7-х класів було організовано та проведено артчеледж «Надія є!», в ході якого діти створювали комп’ютерні плакати та малювали малюнки на підтримку онкохворих дітей. А під час спільного уроку основ здоров’я (Димаренко Тетяна Валеріївна) та англійської мови (Крилова Тетяна Вікторівна , Садківська Ольга Анатоліївна) учні відпрацьовували навички спілкування іноземною мовою за темою «Проблеми дитячої онкології», розглядаючи власні плакати й малюнки. На жаль, ця хвороба не оминула учнів нашої школи. Світла пам’ять про померлих від раку дітей назавжди залишається в серцях як учнів, так і вчителів. Ми бажаємо всім діткам, які борються з онкозахворюваннями, витримки, терпіння, перемоги. Знайте, надія є завжди!69 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page