top of page
  • Фото автораШкола 10

14 жовтня - свято українців
14 жовтня — українці відзначають чотири свята. День українського козацтва. Дату обрали не випадково, адже саме цього дня віряни святкують велике церковне свято - Покрову Пресвятої Богородиці. А вона здавна вважається небесною захисницею козаків. День створення УПА. Українська повстанська армія (УПА) - озброєне крило ОУН (Організації українських націоналістів). Воно діяло на території України в період 1942-1953 років. День захисників та захисниць України. Свято було створене 2015 року. Головна мета свята - вшанувати захисників та захисниць нашої країни, які боронять її незалежність.

До цих дат вихованці гімназії разом із вчителями створили відеопривітання. Не забули привітати зі святом і воїнів іноземного легіону. Адже його представники так само, як і наші воїни, захищають Україну. Пропонуємо переглянути відео вихованців учителів іноземних мов.Не забули й про наших пращурів-славних козаків. Учні вчителів історії, української мови та світової літератури створили спільне відеопривітання від джур козацьких та молодих козаків нашої гімназії.

Ми пам’ятаємо минуле, ми відстоюємо сьогодення, ми творимо майбутнє. Сьогодні, як ніколи, важливо згадувати захисників, які увійшли в історію української державності. І не забувати дякувати й підтримувати тих, хто жертвує своїм життям заради Батьківщини, тих, хто продовжує боронити кордони України від російських загарбників.144 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page