top of page
  • Фото автораШкола 10

13 листопада - Всесвітній день доброти.


13 листопада у багатьох країнах світу відзначається щорічний Всесвітній день доброти.

Відзначати це свято вперше запропонували учасники волонтерського руху "За доброту", що виник в Японії у 1997 році. Датою для нього був обраний день відкриття у 1998 році в Токіо I-ї конференції Всесвітнього руху доброти. Офіційно Всесвітній день доброти був заснований у Сінгапурі 18 листопада 2000 року на III конференції Руху доброти.

Всесвітній день доброти – це свято дії, тому й заходи, приурочені до цього пам'ятного дня, завжди спрямовані на допомогу нужденним людям. Воно має надихати людей на добрі вчинки і сприяти за допомогою їх поліпшенню життя в світі.

Наперододні Всесвітнього дня доброти в Братстві маленьких козачат соціальним педагогом школи Харалампіді Наталією Миколаївною були проведені уроки добра. Вже не перший рік учні школи стають учасниками Міжнародного уроку доброти, який організовується та проводиться за підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа». В цьому навчальному році наша школа отримала Сертифікат учасника Міжнародного уроку доброти та Подяку за участь у У Всеукраїнській благодійній акції «Нарру Гав для Сірка». Під час таких добрих уроків маленькі козачата початкової школи активно висловлювали свої думки та коментували відеоролики про бездомних тварин, не забуваючи внести свою частку допомоги у вигляді корму для тварин.А от маленькі козачата чоту Козаків( 3-А) відзначили День доброти письмовим квестом «Добрий світ», під час якого відпрацьовували навички каліграфічного письма та прийоми активного спілкування, розширювали свій словниковий запас, використовуючи слово «добрий», якого так не вистачає в нашому сучасному світі.949 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


bottom of page