top of page
  • Фото автораШкола 10

ІІ десятиліття дій з БЕЗПЕКИ дорожнього рухуГенеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція A/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року. У рамках реалізації вищезазначених заходів з 23 по 29 травня в школі пройшов Тиждень безпеки, присвячений питанням безпеки на дорогах в умовах воєнного стану.

Вчителями були проведені онлайн-уроки та виховні бесіди з безпеки дорожнього руху в рамках національного проєкту «Безпечна країна». Учні початкової школи малювали малюнки й створювали власні презентації, робили фотографії біля знаків дорожнього руху, вивчали вірші, розгадували загадки. До конкурсу малюнків та презентацій долучились маленькі козачата під керівництвом Бузіян Т. А., Мустафи О. І., Пишненко О. П., Коваленко М. М., Дармодєхіної І. С.

Вихованці чоту Інформаційний (Самойленко Лариса Дмитрівна) та чоту Козаків (Стамова Світлана Дмитрівна) створили відео про свою роботу й опублікували його на каналі YouTube.Вихованці Наліванної Юлії Сергіївни (6-Г клас) розглянули відеоматеріали "Правила поведінки на вулицях і дорогах". Годину спілкування про безпечний дорожній рух провели вихованці 7-В класу разом із козацьким наставником Разумовою Майєю Володимирівною. Молоді козаки 10-Г класу разом із Демировою Світланою Володимирівною переглянули та обговорили презентацію "Безпека на транспорті в умовах воєнного стану".

669 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page