top of page
  • Фото автораШкола 10

Ініціатор першого марафону в Ізмаїлі з Vorkout – учень 9-В класу Фтомович Станіслав


Воркаут – вулична гімнастика, яку можна віднести до аматорського спорту, фізичної культури (фітнесу) і є спортивною субкультурою. Включає в себе різні вправи на вуличних спортивних майданчиках, а саме на турнікетах, брусах, шведських стінах та інших спорудах, або без їх використання (на землі). Основна увага приділяється роботі з власною вагою, розвитку сили й витривалості.

У неділю, 25 жовтня, на спортивному майданчику біля Діорами пройшов перший марафон з Vorkout, організатором якого стала ініціативна група на чолі з учнем нашої школи Фтомовичем Станіславом. Ізмаїльчани з цікавістю поставилися до спортивної інновації. А юні організатори вважають, що такий захід дозволить жителям долучитись до популярної спортивної культури вуличної гімнастики.

В рамках марафону учасники змагалися в парах або в форматі тріатлону на турнікетах та брусах. Третє місце в змаганнях посів учень 9-В класу нашої школи Катан Дмитро. Станіслав Фтомович посів перше місце в триатлоні, Самір Мустафаєв ( випускник нашої школи 2018 р.в.) завоював срібло. Переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Слід відзначити, що Фтомович Станіслав є ройовим шкільного рою «Дунайські джурята» (учасники міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»), постійним переможцем міського фестивалю дитячої творчості « Сузір'я»(«Чисті роси») в номінації «Читці» та «Театральне мистецтво». В театральному мистецтві від Станіслава не відстає його однокласник Дмитро Катан. Мустафаєв Самір, під час навчання в школі, теж був постійним переможцем фестивалю «Сузір'я» в номінації « Інструменталісти».

Ось такі козаки навчались й продовжують навчатись в загальноосвітній школі № 10. Бажаємо всім успіхів, творчих та спортивних звершень.


22 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page