top of page
  • Фото автораШкола 10

Як діяти в умовах воєнного стану
З метою виховання в учнів здатності чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуацій, ознайомлення з правилами поводження із вибухонебезпечними предметами, впродовж квітня поточного року в школі було організовано та проведено заходи з питань дій населення в умовах воєнного часу. Класними керівниками 1-11 класів за допомогою дистанційних технологій були проведені уроки, виховні бесіди, години спілкування за темою «Як діяти під час воєнного стану». Разом із учителями учні вивчали правила поведінки для населення в умовах військової загрози. Для учнів початкової школи вчителі в цікавій та змістовній формі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки та про план дій під час радіаційної та хімічної небезпеки. Діти переглядали навчальне відео та мультфільми на теми: «Сирена – моя помічниця», «Безпека для дітей під час війни», мультфільм ЮНІСЕФ «Україна про мінну безпеку : лісовий скарб», «Дії громадян при виявлення підозрілих предметів» (для дітей).

А маленькі козачата 4-А класу разом із Стамовою Світланою Дмитрівною створили відео про свій дистанційний урок.
Для вихованців старших класів були проведені вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях», організовано перегляд навчального відеоконтенту.

Учителі школи в дистанційному форматі пройшли курси підготовки інструкторів «Навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами» (ЕОRЕ).
4 294 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page