26 квітня в пам’яті українського народу назавжди залишиться як день чорнобильського лиха, болю, суму, перестороги. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля й сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.
З метою виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління, яке має знати та пам’ятати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого «мирного атому» та його жертв, учителем історії Шванюк Н.І. для учнів 5,7 класів було проведено інформ-реліз «Чорнобиль. 38 років атомній катастрофі». А от учні 9-х класів стали учасниками круглого столу «Зона відчуження. Що приховує Чорнобиль?», до проведення якого підготували плакати, малюнки, лепбуки, буклети та разом виготовили постер. Вихованці Нагорняк М. М. (6-Б клас) долучились до інформаційної години, під час якої представили власні творчі роботи та проєкти на дану тематику. Мартинюк С.В. для учнів 6-А класу провела класну годину, під час якої учні робили інформаційні повідомлення та озвучували цікаві факти про цю страшну катастрофу. А під час уроку української мови учні та учениці писали твір на тему «Безвідповідальність породжує злочин і трагедії», де одним із прикладів безвідповідальності стала трагедія на ЧАЕС. Діти з жалем усвідомили, що колись красиве та квітуче місто Прип’ять стало пусткою на українській землі, що екологічна катастрофа, яка нещадно вдарила по всьому живому, не тільки знищила довкілля цього міста, а й України.
Нехай усі покоління людей завжди пам’ятають уроки Чорнобиля. Щоб над нашою планетою завжди було мирне й чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.