top of page
  • Фото автораШкола 10

Туристичний семінар-практикум6 вересня 2022 року на території відвідного каналу морвокзалу було проведено відкритий семінар-практикум з техніки водного туризму серед учнівської молоді. Організаторами семінару були педагоги Палацу дітей та юнацтва ім.Алли Іванової. Захід проводився згідно з Положенням про Кубок–2022 м. Ізмаїл з техніки спортивного та водного туризму

У роботі семінару-практикуму взяли участь 40 учасників загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста: гімназії № 9, № 10, № 11 та політехнічного ліцею. Семінар складався із теоретичної та практичної частини. Головна мета – надати учасникам знання та практичні навички з техніки водного туризму: орієнтування на водній поверхні і керування байдаркою.

За результатами семінару учні 8-В класу нашої гімназії Стамова Христина, Сивова Вікторія, Коваленко Артем показали найкращі результати оволодіння навичками керування байдаркою. Дякуємо керівнику команди Гроздєву Владиславу Федоровичу за якісну підготовку учнів та власний приклад керування байдаркою. Бажаємо нашій туристичній команді подальших успіхів та творчого натхнення.

59 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Комментарии


bottom of page