top of page
  • Фото автораШкола 10

Трагічні сторінки історії українського народу


27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує пам'ять жертв трагедії з 2012 року. А 29 січня – пам’ять Героїв Крут – студентів, які намагались зупинити більшовицький наступ на Київ у 1918 році й були розстріляні.

Цим скорботним датам були присвячені заходи, організовані та проведені в школі. Так, бібліотекарка Нєдова Жанна Валентинівна провела бібліотечні спілкування з учнями старших класів «Голокост – шрам на серці людства». Класний керівник 9-Г класу Нагорняк Марина Михайлівна разом зі своїми вихованцями провели годину спілкування «День пам’яті жертв Голокосту». А вихованці Шванюк Наталії Іванівни (10-В клас) організували онлайн відвідування Національного музею історії України на тему «Українська революція. Бій під Крутами». Усі старшокласники прониклись болем і скорботою, вшановуючи пам’ять розстріляних і закатованих ні в чому невинних людей.

Такі заходи нагадують не тільки учням, а й усім людям про те, що мир у всьому світі – велика цінність і такі події ніколи не повинні повторюватись.45 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

コメント


bottom of page