top of page
  • Фото автораШкола 10

Тиждень інформатики


Інформатика – наука майбутнього!

Кожен навчальний предмет має величезний потенціал і здатен вплинути на формування успішної особистості. Серед них - ІНФОРМАТИКА, що має у своєму арсеналі потужний засіб - нові інформаційні технології. Вони відкривають учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищують ефективність самостійної роботи, дають цілком нові можливості для творчості. Саме тому шкільний тиждень інформатики завжди користується популярністю серед учнів нашої школи. Адже заходи предметного тижня спрямовані на :

- розвиток творчої фантазії;

- логічного мислення;

- вміння орієнтуватися в професійному просторі;

- формування обов’язковості, відповідальності, креативності.

Тиждень інформатики цього навчального року розпочався з 23 листопада. Серед учнів 8-9 класів вчителем інформатики Стояновим Іллєю Михайловичем була організована інтелектуальна гра-конкурс «Найрозумніший». А учні 6-11 класів долучились до Всеукраїнського конкурсу «Безпечний Інтернет» на платформі "На Урок". Це конкурс для всіх, хто користується Інтернетом. В основі завдань - не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими зіткаєшся, коли проводиш час за комп'ютером, зі смартфоном чи планшетом.

В рамках тижня серед учнів 8 класів вчителем інформатики Рященко Оксаною Іванівною був проведений конкурс проєктів на тему «Туристична агенція» - в середовищі програмування Lazarus. Учні розробили для турістичної агенції проєкт реєстраційної форми на подорож містами Європи.

А вихованці 2-6 класів вчителя інформатики Дмитренко Наталі Олександрівни взяли участь в Міжнародному конкурсі з інформатики «Олімпіс», подорожували до «Комп’ютерленду», пограли в інтелектуальні ігри «Закодована інформація», «Стерті слова», «Цікава інформатика».
28 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page