top of page
  • Фото автораШкола 10

Тиждень психології


У травні поточного року у школі було організовано та проведено Тиждень психології, адже з психологією пов’язаний весь навчально – виховний процес. Тиждень організовувався з метою реалізації психологічного супроводу, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.

Для розвитку творчого потенціалу дітей та згуртування класних колективів учням початкових класів нашої школи було запропоновано створити фото, малюнок чи поробку «Серце повне турботи і доброти». Діти фантазували, виявляючи чуйність, доброзичливість та милосердя.

Учні 5-6 класів взяли участь у Челеджі доброти «Зроби комплімент своєму однокласнику онлайн», в ході якого діти обмінювалися один з одним приємними компліментами, відкривали в собі уявлення про цінність дружби, формували позитивну самооцінку, розвивали повагу до особистісних якостей один одного.

У складні для всіх і кожного часи важливою є підтримка та доброзичливість, чуйність та турбота. Тож виявляймо ці якості по відношенню один до одного щодня.50 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page