top of page
  • Фото автораШкола 10

Тиждень безпечного Інтернету7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

З цієї нагоди в нашій гімназії було організовано та проведено Тиждень безпечного Інтернету, під час якого учням нагадали про правила безпечного використання інтернет-ресурсів. Так, учні 11 класів учителя інформатики Стоянова Іллі Михайловича створили відеоролик "Безпека в Інтернеті. Пам'ятка для учнів", а учні 5,7 класів взяли участь у вікторині "Безпечний Інтернет" та малювали малюнки "Мій безпечний Інтернет". Соціальний педагог гімназії Лазар Ксенія Миколаївна провела для учнів початкової школи інтерактивну інформаційну хвилинку "Будь обережним у мережі!". Учні 3-Г класу (Бузіян Тетяна Анатоліївна) провели корисне спілкування, під час якого вивчали правила безпечного спілкування в інтернет-мережі. Вихованці вчителів інформатики Хрустальова Олександра Олександровича та Рященко Оксани Іванівни в дистанційному режимі долучились до уроку "Безпечний Інтернет". Учні 8-Г класу (Загарій Тетяна Володимирівна) взяли участь у виховному диспуті до Дня безпечного Інтернету, під час якого наводили аргументи на користь використання інтернету сучасними школярами, але згадали і про негативні наслідки безвідповідального користування інтернет-мережами.

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне й позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Тож єднаймо свої зусилля й разом крокуймо до безпечного Інтернету!

204 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page