top of page
  • Фото автораШкола 10

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ


З 15 по 19 листопада в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.

Так, вихованці 5-В класу (Васюк Антоніна Петрівна), 9-Б класу (Рященко Оксана Іванівна), 10-Г класу (Демирова Світлана Володимирівна) 19 листопада в дистанційному форматі долучились до Національного уроку з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому», переглянувши відеоматеріали на YouTube-каналі «Безпечна країна». Вихованці Попової Ніни Федорівни (6-Б клас) долучились до дистанційного конкурсу малюнків «Щоб не потрапити в біду, я правила дорожні вчу!»

Маленькі козачата початкової школи в очному форматі провели чимало цікавих конкурсів та навчальних ігор, покликаних привчати учнів до порядку на дорозі. Так, вихованці Демиденко Марини Вікторівни (1-Б клас) провели конкурс «Дорожні знаки - наші друзі», учні 1-В класу разом з Прокопенко Тетяною Олександрівною провели тематичний віршований флешмоб, учні 2-Г класу (Бузіян Тетяна Анатоліївна) взяли участь у конкурсі малюнків. А вихованці Стамової Світлани Дмитрівни (4-А клас) створили спільний плакат «Тиждень безпеки дорожнього руху». Не відставали й учні 3-Б класу від своїх побратимів. Разом з Чумаченко Елізабет Борисівною учні вивчили вірші та підготували відеозвернення до дітей.

Цікавий фотомарафон провели для учнів 2-7 класів Самойленко Лариса Дмитрівна, Колеснікова Юлія Миколаївна, Димаренко Тетяна Валеріївна. Учням було запропоновано сфотографувати себе біля дорожніх знаків на вулицях нашого міста, вказуючи назву дорожнього знаку. За наданими учнівськими роботами було створено відеоматеріали «Дорожня абетка».

Створюємо безпечний світ власними руками й власними знаннями: дотримуємось правил дорожнього руху!
358 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page