top of page
  • Фото автораШкола 10

Творча молодь Одещини-2020


З метою популяризації культурного та творчого життя серед молоді Одеського регіону, заохочення юних та повних амбіцій творчих людей, а також можливості дати молодим талантам новий поштовх у роботі над собою, громадська організація «Молодіжна організація ЛАЙТ» провела щорічне вручення премій «Творча молодь Одещини-2020». Заявку на участь в заході подала учениця 11-А класу Супрун Анна й стала дипломантом в номінації «Відкриття року».

Слід відзначити, що Анна дуже активна й талановита учениця. Щороку дівчина приймає участь в міських та обласних етапах Всеукраїнської предметної олімпіади з різних предметів, міських та обласних етапах Міжнародних мовно-літературних конкурсів учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка та Петра Яцика. В 2019 році в складі команди учнів школи та студентів Анна стала учасником ІХ Міжнародної наукової конференції студентів та молодих вчених «Проєктне навчання школярів на основі розробки етнографічних паперово-комп’ютерних ігор». Роботу команди «Концепція створення серії етнографічних комп’ютерних ігор з використанням методології проєктного навчання студентів і школярів» було презентовано на конференції, а матеріали були надруковані в науковому віснику Одеського національного політехнічного університету та Інституту комп’ютерних систем.

Бажаємо Анні творчих успіхів і нових досягнень, адже 2020-2021 навчальний рік –останній рік навчання в нашій школі. Школи, яка пишається такими учнями.42 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

コメント


bottom of page