top of page
  • Фото автораШкола 10

Стань амбасадором добра!Оголошуємо про початок Марафону добрих справ нашої гімназії! Марафон добрих справ – це освітня ініціатива, де діти та молодь навчаються благодійництву, роблять добрі справи та діляться ними в соціальних мережах. Ініціатива покликана заохочувати дітей до добрих справ та підвищувати культуру благодійності серед молодого покоління. Національний банк України разом із партнерами організовує захід у межах глобальногу руху #ЩедрийВівторок.

Закликаємо всіх учасників освітнього процесу нашої гімназії стати амбасадорами добра та з 29 листопада до 19 грудня 2022 року долучитись до Марафону за такими локаціями:

1. «Батарейки, здавайтесь!» - екологічна акція з питань утилізації використаних батарейок (збираємо використані батарейки й до 10 грудня викидаємо їх до шкільного контейнера на І поверсі гімназії, можна зробити фото).

2. «Зігріємо теплом ЗСУ!» - благодійна акція допомоги воїнам ЗСУ (відправляємо посилку із термобілизною та термошкарпетками на фронт). Акція проводиться у всіх закладах загальної середньої освіти нашого міста.

3. «Старість на радість!»- благодійна акція допомоги підопічним комунальної установи «Їзмаїльський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» /збираємо фруктово-цитрусові набори, які треба принести 18 грудня/.

З питань організації та участі у доброчинних локаціях можна звертатись до класних керівників або до заступника директора Димаренко Т.В. (т. 0985975538 або на Вайбер 0663689273).

Творімо добро разом! Адже у воєнний час країна потребує нашої згуртованості та допомоги. Нехай маленький внесок кожного стане великою допомогою всіх амбасадорів добра нашої гімназії!
169 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page