top of page
  • Фото автораШкола 10

Спортивні резерви козаків


Олімпійські ігри в Токіо добігли кінця. Україна на них завоювала 19 медалей: одну золоту, шість срібних і дванадцять бронзових. Українські олімпійці на Токійській олімпіаді перевершили результат Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро, коли було здобуто 11 олімпійських медалей (2 золоті, 4 срібних та 5 бронзових нагород). За загальною кількістю здобутих у Токіо медалей Україна потрапила до першої двадцятки збірних.

Побратими Козацької держави нашої школи намагаються не відставати від спортсменів, щодня тренуючи свою силу й витримку ( і не тільки на уроках фізичної культури). Протягом вересня поточного року в школі проходив Олімпійський тиждень. Під час виховних заходів було проведено тематичні спортивні дні: «День бігуна», «День стрибуна», «День силача», «День волейболу». Козацькими наставниками Дротенко Л. А., Дротенком А. Г., Соловйовою Т. А., Гроздєвим В. Ф. було проведено чимало змагань, на яких козаки та козачки продемонстрували свої спортивні здібності.

А шкільна збірна команда взяла участь у міських змаганнях із легкоатлетичного кросу в залік Спартакіади школярів, на яких посіла І місце.

Юні джури 5-Г класу разом із Никифоровою Ольгою Станіславівною провели класну годину «Спорт-це модно!», під час якої розповіли про свої спортивні винагороди та продемонстрували їх.

А учні 5-В класу разом із Якубовою Ольгою Михайлівною підготували та провели тематичний урок з англійської мови, на якому відпрацьовували мовленнєві навички спілкування за темою «Мої спортивні уподобання».

Сподіваємось, що спортивні навички стануть у нагоді всім учням. Хтозна, може серед козаків і козачок нашої школи зростають майбутні українські олімпійські чемпіони.

73 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page