top of page
  • Фото автораШкола 10

Сонячний звітЛіто-чудова пора для відпочинку та оздоровлення. Свіже повітря, цікаві екскурсії, корисні зустрічі, рухливі ігри, смачна їжа - все це поєднав в собі табір з денним перебуванням «Сонечко», який працював на базі загальноосвітньої школи №10 з 01.06. по 16.06.2021р. Протягом 14 днів табір відвідували 116 дітей віком від 7 до 11 років. З урахуванням антикарантинних обмежень в таборі було сформовано 8 загонів. Для всіх дітей було організовано гаряче харчування.

А день у таборі завжди розпочинався з веселої руханки, адже заряд бадьорості є дуже корисним для всіх дітей. Всі маленькі козачата мали можливість відвідувати заняття в гуртках Палацу дітей та юнацтва, які працювали на базі табору: «Лялька-мотанка», «Український оберіг», «Драйв».

Попри дощову погоду, перший день роботи табору був цікавим, насиченим, яскравим на враження та емоції. Козацькі розваги дуже сподобались малюкам, які докладали чимало зусиль для жаданої перемоги. Не залишили байдужими ні хлопців, ні дівчат запальні українські танці, які діти танцювали з хореографом школи.

Але самим цікавим захопленням для дітей були екскурсії. Де тільки не побували наші діти: музей ім. О.В. Суворова, музей «Фортеця», картинна галерея, міська СЮН та СЮТ, музей «Діорама». Не забували в таборі й про відвідування міських бібліотек та кінотеатру. Загальна кількість організованих екскурсій – 66.

Спілкування з природою було для дітей захопливою та цікавою справою. Із задоволенням відвідували учні станцію юних натуралістів і були дуже вдячні працівникам за цікаві екскурсії в світ флори та фауни.

Сподіваємось, що наступний оздоровчий сезон буде для всіх цікавим і корисним і принесе багато задоволення як дітям, так і батькам.
37 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Commenti


bottom of page