top of page
  • Фото автораШкола 10

Світ без меж


Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає День людей з інвалідністю. Разом із нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою.

З цієї нагоди в 2-А класі асистентом учителя Мариновою Василісою Василівною була проведена бесіда "Відкрий серце добра", яка була спрямована на посилення уваги до проблем людей з обмеженими можливостями, захисту їхньої гідності та прав. А для учнів 4-А класу асистент учителя Таран Ірина Ігорівна провела годину чуйності та доброти. Учні познайомились із книгою Анастасії Степули «Світ без меж», в якій йдеться про навколишнє розмаїття, що робить наш світ прекрасним, переглянули корисне відео про видатних людей із інвалідністю. Учні зробили висновок, що люди з обмеженими можливостями можуть жити повноцінним життям і реалізовувати свої мрії.

Для дітей з особливими освітніми проблемами Нєдовою Жанною Валентинівною була організована фотовиставка «Можливості – обмежені, здібності – безмежні» про видатних людей з обмеженими можливостями.

Україна, як і всі цивілізовані країни з високою культурою людських відносин, до таких людей ставиться, як до людей з особливими потребами, які потребують додаткової уваги суспільства. Такі люди не називають себе інвалідами, вони не вимагають до себе жалю, для них важливе лише елементарне – можливість жити. Бути в суспільстві, самореалізуватися, мати доступ до гідної освіти й робочих місць.

Тож виявляймо повагу та толерантне ставлення до таких людей щодня, адже людяність рятує світ.





59 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page