top of page
  • Фото автораШкола 10

Підтримка ментального здоров'я     Протягом травня в Україні триватиме Місяць обізнаності про ментальне здоров’я. Він координується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

    Ініціатива має на меті привернути увагу українців до теми збереження власного ментального здоров’я. Учні та учениці нашої гімназії долучились до уроків на підтримку ментального здоров'я. Так, для випускників 9-х класів було проведено тематичну бесіду "Негативний вплив наркотичних речовин на здоров'я людини", під час якої учні та учениці переглянули корисне відео, створили власні листівки-розмальовки із закликами до здорового способу життя. Для дітей 5 та 7 класів було проведено урок арттерапії "Котики замість наркотиків". Учні/учениці розмальовували котиків та вигадували римовані рядки до слів "наркотик" та "котик". Справжню силу арттерапії діти відчули під час сигналу "Повітряна тривога!", адже продовжили творчу роботу в укритті та зробили висновок, що мистецька діяльність і  справді відволікає від тривожності та негативних думок.

    Піклуймося про ментальне здоров'я та розпочинаймо із чесних відповідей собі. Усе для цього зібрано на сайті Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» https://howareu.com

   Здорова психіка, бажання  жити – це та особиста перемога, яка потрібна кожному не менше, ніж велика  перемога над ворогом.

46 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page