top of page
  • Фото автораШкола 10

Підсумки Safer Internet Day Challenge 2021


Вітаємо учнів нашої школи з успішним закінченням курсу «Вступ до Кібербезпеки» в рамках проведення Safer Internet Day Challenge 2021!

Сертифікати отримали учні:

- Горох Богдан (9-А);

- Преда Катерина (9-А);

- Чигіна Анна (9-Г);

- Хаджиогло Анастасія (9-Г);

- Супрун Анна (11-А);

- Мічуріна Антоніна (11-А);

- Вандер Яна (11-А);

- Поволяшко Кирило (11-Б).

Програма академій Cisco та провідні університети України за підтримки Інституту модернізації змісту освіти, запросили школярів 8-11 класів приєднатись до Safer Internet Day Challenge 2021 з нагоди Міжнародного дня безпечного Інтернету. Підготовка майбутніх випускників до майбутнього навчання в ВНЗ, знайомство їх з різними форматами отримання освітніх компетентностей – пріоритетний напрямок діяльності в Братстві молодих козаків (9-11 класи). Саме тому козацький наставник Рященко Оксана Іванівна залучила учнів до участі в Safer Internet Day Challenge 2021.

З 1 лютого до 1 березня 2021року старшокласники школи змогли протестувати рівень безпечності своєї поведінки в цифровому світі, перевірити власний рівень компетенцій й отримати цифровий бейдж та сертифікати за курсом Академії Cisco “Вступ до Кібербезпеки”.

Наші майбутні випускники вже практикують свою власну траєкторію навчання, обираючи on-line курси з Кібербезпеки на платформі міжнародної академії Cisco. Курс актуальний як для тих хто планує свою майбутню кар'єру в галузі ІТ, так і для звичайних користувачів глобальної мережі Internet. Під час вивчення курсу учні вивчили теоретично та практично 4 розділи, а наприкінці кожного розділу складали тест та фінальний іспит. Успішне завершення курсу (понад 70%) переможці підтвердили сертифікатом.

І найголовніше - учні отримали навички академічної мобільності під час роботи на міжнародній платформі академії Ciscо.

Вітаємо Рященко Оксану Іванівну та її вихованців і зичимо успіху на шляху професійного зростання.

60 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page