top of page
  • Фото автораШкола 10

Прощавай , Букварику!


«Ось і закінчився перший навчальний рік наших дітей у школі, рік напруженої праці, рік перших успіхів і перших невдач. Ми впоралися з усіма завданнями 1 класу. І сьогодні святкуємо першу шкільну перемогу і прощаємося з першою книжечкою – Букварем» - такими словами розпочались святкові заходи в 1 класах нашої школи. Для учнів і батьків прощання з Букварем – справжнє свято, свято перемог і подальших сподівань на успішне навчання учнів.

Учні 1-А класу разом з козацьким наставником Самойленко Ларисою Дмитрівною провели свято в актовій залі школи, дотримуючись всіх карантинних вимог.А учні 1-Б класу разом з Пухкан Оленою Костянтинівною відсвяткували цей день в міській дитячій бібліотеці з веселими конкурсами, іграми, квестами. Вихованці 1-В класу (Дармодехіна Ірина Сергіївна) та 1-Г класу (Батик Юлія Сергіївна) провели свято у власних кабінетах.

Побажаємо нашим новобранцям і козацьким наставникам успіхів на довгій дорозі знань. Попереду всіх чекає ще багато книжок, які наші малята тепер вміють читати, завдяки першій навчальній книзі.
357 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page