top of page
  • Фото автораШкола 10

Профорієнтаційні заходи для випускників


Віртуальна екскурсія відбулась під час уроку основ здоров’я в 9-Г класі. Разом з козацьким наставником Рященко Оксаною Іванівною учні завітали до Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості. Під час екскурсії учні дізнались про профнавчання, перенавчання, можливість підвищення кваліфікації в Одеському центрі професійно-технічної освіти.

Фахівець Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості з профнавчання Степаненко Лариса Василівна наголосила на необхідності пройти тестування для професійного самовизначення та запросила відвідати сайт установи.

В дистанційному режимі (Zoom-конференція) учні мали можливість активно спілкуватись й задавати питання, знайомитись з переліком ліцензованих робітничих професій, за якими здійснюється підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Додаткові матеріали з питань знайомства з робітничими професіями можна переглянути на сайті нашої школи (Для учнів - профорієнтація).

А до випускників 11-х класів завітали представники Одеського державного університету внутрішніх справ та представники Ізмаїльського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області.

З молодими козаками спілкувались: декан факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції полковник поліції, кандитат юридичних наук Дулгер В. В., начальник сектору кадрового забезпечення Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області майор поліції Комісаренко О. І., інспектор сектору кадрового забезпечення Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області майор Гавліцька О. І.

До уваги випускників були надані відеоматеріали, буклети з питань профорієнтації.

Одеський державний університет внутрішніх справ

м. Одеса, вул. Успенська,1

134 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page