top of page
  • Фото автораШкола 10

Пам'яті першого космонавта незалежної України


У 2021 році виповнюється 70 років від дня народження першого космонавта (астронавта) незалежної України Леоніда Костянтиновича Каденюка

За своє життя Леонід Каденюк побував льотчиком-випробувачем першого класу, депутатом та письменником, а в історію увійшов як перший українець, що побував у космосі з часів здобуття незалежності.

В Братстві маленьких козачат до Всесвітнього дня авіації і космонавтики було організовано та проведено виховні заходи в дистанційному форматі. Так, козачата чоту Зірковий (козацький наставник Вихрестюк Наталія Олегівна) ознайомились з біографією Героя України, генерал-майора авіації, льотчика-випробувача першого класу, кандидата технічних наук Л. К. Каденюка. Малята разом з батьками виготовляли цікаві саморобки, навіть, спромоглись спекти ракету з тіста!

А маленькі новобранці чоту Інформаційний ( 1-А, Самойленко Лариса Дмитрівна) та чоту Екологічний (1-Б, Пухкан Олена Костянтинівна) вивчали вірші, загадки, малювали й виготовляли макети ракет і Всесвіту. Пропонуємо переглянути підсумки роботи маленьких козачат.
105 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page