top of page
  • Фото автораШкола 10

Осінні екскурсіїПрийшла пора осінніх канікул - і в учнів нашої гімназії з’явилась чудова нагода долучитися до екскурсійної діяльності. Яскраве осіннє сонечко та тепла погода спонукають до спільних прогулянок і відвідування музеїв.

Так, 20 жовтня в Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав’я, в рамках проєкту «Музейна педагогіка», учні 4-А класу (кер. Лариса Дмитрівна Самойленко) долучилися до культурно-просвітницького заходу «Боролись! Боремось! Поборемо!». Працівники музею розповіли дітям про побут і звичаї козаків, про найбільш важливі віхи становлення української державності, продемонстрували справжні козацькі шаблі, пістолі та інші предмети, що зберігаються у фондах музею Придунав’я. У другій частині заходу хлопці й дівчата під керівництвом завідуючої відділом природи Анжели Степанівни Діденко мали змогу трохи розважитись і показати свої навички у веселих козацьких конкурсах і забавах: гасали верхи на «конях», «варили» борщ, мірялися силою на руках, влаштували «бій» подушками, вчилися орудувати шаблями. Музейний захід дуже сподобався маленьким козачатам, які з користю провели свій вихідний день.

А от учні 5-6 класів під керівництвом Шванюк Наталії Іванівни та Нагорняк Марини Михайлівни 24 жовтня відвідали чергову частину ДСНС нашого міста. Працівники розповіли й продемонстрували дітям сучасне спорядження рятівників, дали можливість зазирнути до рятувальної техніки, нагадали про правила безпеки у повсякденному побуті.

Сподіваємось, що яскраві враження від екскурсій позитивно вплинуть на емоційний стан дітей, а нові знання та навички стануть корисними.


56 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page