top of page
Пошук

Останній дзвоник -2026

  • Фото автора: Гімназія №10
    Гімназія №10
  • 1 черв.
  • Читати 1 хв

      29 травня в нашій гімназії пролунав останній дзвоник, який сповістив  про закінчення 2025-2026 навчального року. Цей день став особливим рубіжним етапом для багатьох наших учнів: випускники дев’ятих класів прощалися з рідною гімназією та зробили перші кроки в доросле життя, а маленькі випускники четвертих класів, успішно подолавши першу шкільну сходинку – початкові класи, - перейшли до середньої ланки нашої гімназії. На урочисту лінійку зібралася вся  наша велика шкільна родина: учні, вчителі, батьки. За високі досягнення у навчанні учні отримали грамоти та солодкі подарунки. Особливою гордістю свята стало вручення директору гімназії Хмельниченко О.М. подяки Міністерства освіти і науки України  за вагомий внесок у розвиток освіти. Останній урок  подарував усім гарний настрій, щирі та яскраві посмішки, віру в мирне світле  майбутнє та надію на подальші зустрічі в новому навчальному році.

     Бажаємо всім яскравих і безпечних літніх канікул, а випускникам – успіхів у подальшому навчанні та на шляху розбудови дорослого самостійного життя. Нехай мрії здійснюються!

 


 
 

© 2026 «Гімназія №10 Одеська область  місто Ізмаїл». 

izmail.sh.10@gmail.com
izm_sh_10@i.ua

  • Facebook
тест центр.png
мон.png
SQE_logo_Word (2).jpg
bottom of page