top of page
  • Фото автораШкола 10

Новітні технології для навчання


Сучасне технічне забезпечення навчального процесу дозволяє вчителям організовувати уроки на високому професійному рівні й дає можливість учням відчувати себе невід’ємною частиною цифрового середовища. З нового навчального року в нашій школі уроки фізики та математики проводяться в інтерактивних кабінетах. І учні, і вчителі активно використовують новітні технології, які дозволяють зануритись у процес навчання. Так, в 10-Б класі був проведений семінар з фізики «Творець ракетної техніки Михайло Кузьмич Янгель», який став підсумком теми «Імпульс тіла. Реактивний рух». Вчитель фізики Арабаджи Віра Григорівна разом із учнями пізнавали науковий світ видатної людини, відчуваючи повагу до його таланту та інженерної думки. А от учні 5-Б класу, вивчаючи тему "Площа прямокутника і квадрата", за допомогою інтерактивного обладнання намагались відчути красу математики. Разом із Тіторенко Валентиною Михайлівною учні розгадували кросворд для повторення необхідних понять, виконували інтерактивні вправи, розв'язували задачі на закріплення формул і виконували практичні завдання.

Карантинні вимоги, на жаль, не дали можливості учням 6-Б класу відвідувати школу, але не стали на заваді сучасного спілкування з класним керівником. Попова Ніна Федорівна провела дистанційну класну годину «Мої права-мої обов’язки», залучивши як учнів, так і батьків до фоточеледжу.

Сподіваємось, що новітні технології стануть звичайним явищем, а навички їхнього використання у повсякденному житті стануть звичкою людей різних вікових категорій.139 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page