top of page
  • Фото автораШкола 10

НАШІ ВИПУСКНИКИ


16 червня 2021 року в актовій залі школи відбулось урочисте вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів. 101 учень нашої школи в 2020-2021 навчальному році отримав перший документ про освіту. На урочистих церомоніях в кожному класі були присутні батьки, перші вчителі, класні керівники випускників. З урахуванням антикарантинних обмежень урочистості було організовано для кожного класу окремо. Але це не стало на заваді святковому настрою, який панував у залі.

Так, випускників 9-А класу привітала перша вчителька Самойленко Лариса Дмитрівна, яка підготувала відеоматеріали про своїх колишніх вихованців, які тепер подорослішали й свідомо обирають свій майбутній шлях.
А учениця 9-В класу Наумова Єлизавета підготувала фотопрезентацію про шлях дорослішання учнів свого класу на чолі з козацьким наставником Добровенко Оксаною Володимирівною.Серед всіх випускників високих навчальних результатів досягли 9 учнів, які отримали свідоцтво з відзнакою:

- Горох Богдан (9-А);

- Загарій Кіра (9-А);

- Мінковська Дар’я (9-А);

- Тимченко Дарина (9-А);

- Швидченко Карина (9-А);

- Арнаут Ганна (9-Б);

- Марченко Марія 99-Б);

- Попова Дар’я (9-Г);

- Чигіна Ганна (9-Г).

Пишаємось досягенннями випускників й зичимо всім : і учням, і батькам, і вчителям подальших успіхів на шляху до здобуття повної загальної середньої освіти. Адже продовжити навчання в стінах нашої школи виявили 85 учнів, які подали заяви до чотирьох класів з вивченням профільних предметів: української та іноземної філології, математики,хімії, біології.

Бажаємо всім приємного літнього відпочинку й чекаємо в школі в новому 2021-2022 навчальному році!
159 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page