top of page
  • Фото автораШкола 10

Наукові здобутки наших випускників


27 квітня поточного року випускники 11-х класів брали участь у веб-квесті «Особи та події в історії незалежної України», який був організований та проведений на базі факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Захід був присвячений тридцятиліттю незалежності України. Учасники веб-квесту отримали сертифікати , а школа – подядку від декана факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності Ізмаїльського державного гуманітарного університету В. А. Мізюк за гарну підготовку та активну участь учнів. Вітаємо учнів 11-х класів:


- Бочеву Ганну (11-В);

- Колесникова Олександра (11-В);

- Колодєєву Ксенію (11-В);

- Супрун Анну (11-А).


Вітаємо і пишаємось молодими козаками, які брали участь в дистанційній студентській Регіональній науково-практичній конференції «МОРСЬКІ ДОСЛІДЖЕННЯ ДУНАЙСЬКОГО РЕГІОНУ: МОЛОДЬ, НАУКА, ІННОВАЦІЇ-2021», яка відбулась 18 березня поточного року. Друковані матеріали Супрун Анни (11-А), Радова Дениса (11-В), Колесникова Олександра (11-В) опубліковано видавництвом Дунайського інституту водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій. Збірник матеріалів рекомендовано науковцям, викладачам, студентам, які цікавляться проблемами морської галузі.

Вітаємо з творчими здобутками козацького наставника наших випускників, вчителя інформаційних технологій Рященко Оксану Іванівну. Сподіваємось на подальшу співпрацю її вихованців з вищими навчальними закладами нашого міста. Зичимо успіхів та творчого натхнення випускникам нашої школи!48 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page