top of page
  • Фото автораШкола 10

Місячник пожежної безпеки «ПОЖЕЖАМ-НІ!!!»


З метою посилення безпеки, захисту життя та здоров’я учасників освітнього процесу, поглиблення поінформованості та знань учнів про пожежну безпеку в школі було організовано та проведено місячник пожежної безпеки «ПОЖЕЖАМ-НІ!!!» в дистанційному форматі. В ході освітніх заходів діти знайомились з правилам поведінки під час пожеж, дізнавались про причини виникнення пожеж, а також вчились цінувати людське життя та берегти оточуюче середовище, природні екосистеми. Особлива увага приділялась правилам поведінки в побуті та під час відпочинку на природі. Так, вихованці Кацарської Олени Дмитрівни та Загарій Тетяни Володимирівни провели спільну годину спілкування для учнів 7-А та 7-Г класів, підсумком якої став мистецький проєкт «Бережемо ліс від пожежі!». Під час уроку хімії учні Морозової Жанни Борисівни вивчали тему «Горіння» й ознайомились із засобами пожежогасіння та стадіями процесу горіння. Цікавим та корисним виявся урок математики, який провела Нєдєльчева Діана Степанівна для учнів 7-х класів у вигляді ділової гри. Учні вчилися не тільки розв’язувати математичні задачі, а й на практиці давати відповідь на питання «Скільки коштує пожежа?». Позаурочний проєкт з учнями різних вікових категорій (1,4,8-Г класів) створила вчителька математики Шкепу Альона Парфентіївна.

А вихованці Демирової Світлани Володимирівни (10-Г клас) провели годину спілкування, під час якої аналізували причини та наслідки виникнення пожеж у сучасному побуті. Вихованці Полякової Галини Олександрівни (8-В клас), Щокіної Віри Іванівни (5-А клас), Васюк Антоніни Петрівни (5-В клас) завітали до міської пожежної частини й ознайомились із сучасною пожежною технікою. Під часу уроку обслуговуючої праці вихованці Разумової Майі Володимирівни створювали аплікації із пластиліну та малювали плакати із закликами дотримуватись правил пожежної безпеки. Дистанційне спілкування «Вогонь – друг, вогонь - ворог» із класного кабінету було проведено класним керівником 8-А класу Топал Надією Вікторівною для своїх вихованців. Не залишились осторонь й маленькі козачата. Учні 4-Г класу разом із Вихрестюк Наталією Олегівною і діти 1-Б класу разом із Демиденко Мариною Вікторівною в дистанційному форматі переглядали корисне відео про правила пожежної безпеки. А малята 1-В (Прокопенко Тетяна Олександрівна) вивчали вірші про причини, які призводять до пожеж. Маленькі козачата 4-В класу (Колесникова Юлія Миколаївна) провели виховний захід із залученням працівників пожежної охорони. З відеопрезентацією виховного заходу можна ознайомитись за посиланням:

Чот Козаків (4-А клас) разом із Стамовою Світланою Дмитрівною створили відеоінсценівку «Правила безпеки від пана Вогника та його друзів».Чот Майстрів (2-Б клас) разом із батьками та вчителькою Пухкан Оленою Костянтинівною створили власне відео за темою «Пожежна безпека».Пропонуємо переглянути відеопідсумок спільної діяльності вихованців школи. Й не забуваємо про безпеку в умовах сучасних реалій. Адже життя у всіх одне й варто замислитись над його цінністю.


569 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page