top of page
  • Фото автораШкола 10

Міжнародний день птахів


Міжнародний день птахів проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина й біосфера», і не випадково його відзначають саме у квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію.

До цієї дати в 2-Б класі Демиденко Марина Вікторівна провела інформаційно-пізнавальну годину "Знай. Люби. Бережи". Діти складали сенкани, створювали тематичні асоціативні кущі, розв'язували кросворди, дізнавалися цікаві факти про птахів, грали в екологічні ігри. А учні 2-В класу разом із Прокопенко Тетяною Олександрівною виготовляли поробки під девізом «Давайте будемо природу берегти!» Учитель біології Тетяна Володимирівна Загарій провела з учнями позакласні години на тему "Птах року - мартин звичайний". Учні виготовляли з різних матеріалів іграшки птаха, створювали лепбуки, екологічні саморобки.

Плекаємо надію, що всі птахи повернуться до рідних осель і знайдуть прихисток у рідній Україні, попри зруйновані місця їхнього постійного перебування.365 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page