top of page
  • Фото автораШкола 10

Міжнародний день миру
Мир на планеті – надзвичайно актуальна тема в усі часи. Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з 1981 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню. У резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» має проходити щорічно в одну і ту ж дату – 21 вересня.

Саме до цієї дати були приурочені заходи, які проводились у різних форматах. Так, маленькі козачата чоту Майстрів (3-Б клас) разом із Пухкан Оленою Костянтинівною організували конкурс малюнків і створили власне відео.


Вихованці 4-Г класу (Шлаптун Катерина Григорівна) провели віршований флешмоб, під час якого вивчили вірші про мир.

Учні вчителя фізичної культури Соловйової Тетяни Анатоліївни під час дистанційного уроку розглянули презентацію "Спортсмени України за мир!".

В очному форматі було проведено флешмоб, до участі в якому долучились учасники освітнього процесу нашої гімназії. Учні восьмих, дев’ятих, п’ятих класів поєднали свої зусилля й спробували власні сили у командній роботі спочатку на подвір’ї гімназії, а потім біля комп’ютерів. А от маленькі першокласники під час ранкових зустрічей, разом із вчителями, батьками, створюючи коло друзів, вчилися разом мріяти та вголос промовляти спільну мрію для всіх українців. А в українців всі мрії сьогодні про мир. Бо найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

Тож вірмо в нашу армію, молімося і спільно мріймо про мир і спокій в Україні!522 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page