top of page
  • Фото автораШкола 10

Міжнародний день Матері-Землі

      Кожного року 22 квітня відзначається Міжнародний день Матері-Землі – свято природи, яке нагадує про важливість збереження нашої планети та її ресурсів. Цей день започаткований з метою підкреслення проблем екології та є нагадуванням про те, що планета Земля – це наш дім  і ми всі маємо обов'язок - берегти її ресурси.

    До цієї дати учні та учениці нашої гімназії разом із учителями та батьками долучились до низки освітніх заходів. Так, маленькі козачата 1-А (Маркова К.Г., Нєдова Ж.В.) взяли участь в екологічній бесіді, під час якої відвідали локації гімназії «Пластик рятує життя» та «Тепло для ЗСУ». Адже так важливо не лише відсортовувати шкідливий для довкілля пластик та металеві бляшанки, а й корисно використовувати вторинну сировину для допомоги ЗСУ. Для дітей 2-А та 2-В класів козацькі наставники Стамова С.Д. та Маринова В.В. провели години екологічного спілкування, під час яких діти долучилися до вікторини, розгадування загадок, гри «Подаруй промінчик добра», створення аптечки допомоги Землі. Вихованці Кацарської О.Д. (5-7 класи) долучилися до конкурсу малюнків з питань збереження нашої планети. Тематичний урок до цього дня провела для учнів 5 класів Загарій Т.В., під час якого діти створювали екологічні листівки про збереження природних ресурсів, училися сортувати сміття в шкільних куточках гімназії. А Нагорняк М.М. для учнів  6-Б класу провела виховну годину, під час якої діти дізнавалися про практичні поради, як бути дружніми до довкілля, та створювали екологічні аплікації.  Екологічна вікторина була проведена Загарій Т.В. та Марчан О.Л. для випускників 9-Г класу, які, по її закінченню, висадили дерева на території гімназії.  Зелені насадження стануть не лише окрасою, а й нагадуванням усім про відновлення природи.

    Для України сьогодні як ніколи актуальними є питання миру та відродження, захисту своєї землі, своїх людей та довкілля, що страждають від російських окупантів. Ми обов’язково збережемо наш дім, виженемо з нього ворога та почнемо відновлювати багату українську природу.

 
73 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

コメント


bottom of page