top of page
  • Фото автораШкола 10

Міжнародний день людей з обмеженими можливостямиЩороку 3 грудня у світі відзначають Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1992 році. Цей день покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя; акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що люди з обмеженими можливостями можуть бути і стають повноцінними членами суспільства: відмінними фахівцями, політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі й абсолютно здорових членів нашого суспільства.

В 4-А класі (чот «Майстрів», козацький наставник Чумаченко Елізабет Борисівна) соціальним педагогом школи Харалампіді Наталею Миколаївною було проведено годину спілкування «Будемо поруч!». Маленькі козачата переглянули відеоматеріали, які покликані привернути увагу до людей з обмеженими можливостями у сучасному суспільстві, познайомились і вивчили правила допомоги людям, які пересуваються за допомогою інвалідних візків. Кожен учень виготовив маленьке сердечко й долучився до створення «Стіни допомоги», на якій відобразив свою змогу надати допомогу людям у інвалідних візках.

Плекаємо надію, що увага й допомога людям з обмеженими можливостями стане нормою сучасного життя.19 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page