top of page
  • Фото автораШкола 10

Міжнародний день "ДЯКУЮ"


Щороку 11 січня в світі відзначається Міжнародний день «Дякую». Часто в поспіху ми забуваємо сказати це слово, а воно є надзвичайно потрібним. За допомогою «дякую» можна не лише висловити вдячність до всіх, хто робить наше життя кращим та щасливішим, але й продемонструвати свою вихованість та гарні манери. Одне щире «дякую» може змінити дуже багато – взаємини стають теплішими, а світ навкруги – добрішим. Тож коли, як не в цей день, від щирого серця подякувати рідним, друзям, сусідам та колегам і обов'язково захисникам і захисницям ЗСУ. Таку подяку висловили учні 7-Б класу під час корисного спілкування до цієї дати. Разом із класним керівником Радєвою Христиною Миколаївною діти виготовили власні плакати, на яких від щирого серця дякували всім воїнам, які сьогодні боронять нашу державу від ненависного ворога. Вихованці Пишненко Олени Петрівни (4-В клас) провели інформаційну хвилинку , під час якої розглянули правила вживання слова "ДЯКУЮ", дізналися про походження та вимову слова різними мовами. Малята із задоволенням малювали малюнки-асоціації, ретельно добираючи колір для такого важливого слова.

Слова вдячності всій волонтерській спільноті нашої гімназії висловили воїни ЗСУ, які отримали "теплі" подарунки у вигляді термобілизни та термошкарпеток (в рамках локації " Зігрій теплом ЗСУ !" Марафону добрих справ). За теплі речі, які у холодну зиму дуже допомагають бійцям, ми отримали "теплі" слова подяки.

Нехай таке просте слово "ДЯКУЮ" стає щоденною нормою нашого життя й надихає всіх українців єднати свої зусилля заради мирного життя й щирої вдячності один одному.
265 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page