top of page
  • Фото автораШкола 10

Музейний етнографічний кабінет
Музейний етнографічний кабінет

нашої школи

26 листопада поточного року в музейному етнографічному кабінеті нашої школи вчителем української мови та літератури Мартинюк Світланою Вікторівною була проведена екскурсія для учнів початкової школи. Під час екскурсії маленькі козачата дізнались багато цікавих фактів про традиції та звичаї наших пращурів. У кабінеті української мови та літератури зібрано колекцію етнографічних предметів: горщики, коцюби, рогачі, лопати, ступки, рушники, музичні інструменти, прялка, скриня. Експонати дають нам уявлення про побут українців у сиву давнину. Не один рік турботливі руки вчителів і батьків нашої школи збирали предмети для етнографічного кабінету. Тепер діти мають можливість розглядати експонати та висловлювати свої припущення щодо призначення і використання цих предметів у побуті.

Український народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови для майбутніх поколінь. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них – світовідчуття та світосприймання нашого народу. Пізнаваймо історію, традиції та звичаї України разом! Адже без минулого немає майбутнього!

Будемо вдячні всім, хто має можливість подарувати до музейної етнографічної кімнати нашої школи старовинні предмети побуту.


29 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page