top of page
  • Фото автораШкола 10

Метелики пам'яті


 

   27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам‘яті жертв Голокосту. Голокост - період в історії, протягом якого нацисти вбили мільйони євреїв та інших людей через те, ким вони були. Вбивства організувала німецька нацистська партія на чолі з Адольфом Гітлером. Головною мішенню були саме євреї, серед них було найбільше число жертв. Майже сім із кожних 10 євреїв у Європі вбили через їхню ідентичність.

   З метою поглиблення знань учнів про Голокост, виховання  толерантності та поваги до інших народів, вшанування пам’яті загиблих, учителями історії  Шванюк Н.І. та Нагорняк М.М. були проведені тематичні заходи. Так, для учнів 5, 8 та 9 класів  були проведені години пам'яті, під час яких діти  відвідали онлайн-музей "Пам'яті єврейського народу та голокосту в Україні", дізналися про долю Праведників Миру, які рятували єврейський народ. А потім учні та учениці долучилися до акції «Метелики пам‘яті». Чому саме метелик? У 1943 році хлопчик із варшавського ґетто написав у своєму листі: «…найжахливіше, що в ґетто метелики не живуть!» Таких метеликів виготовили учні та написали на них побажання майбутнім поколінням і всім людям, які мають пам’ятати ці жахливі уроки історії. 

  День пам'яті жертв Голокосту - це не лише вшанування тих, хто загинув від рук нацистів, але й мільйонів жертв інших геноцидів у всьому світі. Цей день нагадує, як важливо бути толерантним до переконань інших людей та відмінностей між людьми та як важливо протистояти поширенню ненависті. Цей день також допомагає нам ніколи не забувати події Голокосту, щоби запобігти повторенню цієї трагедії у майбутньому.

  
52 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page