top of page
  • Фото автораШкола 10

Майстерня казок Олександра Зімби


Олександр Іванович Зімба (1946) – заслужений тренер України з важкої атлетики, відомий спортсмен, засновник видавництва «Вісім лапок», автор серії казок «Веселі пригоди Бровка та Мурчика». До неї увійшли з два десятки книжечок про пригоди песика та котика. На їх сторінках головні герої бавляться, сперечаються, миряться й танцюють, як справжні діти. Поезія для дітей Олександра Зімби дуже добра, світла, позитивна та весела. Гарно сприймається й легко запам’ятовується. Насправді тільки у приказці кіт з собакою не можуть ужитися разом, а в книжечках письменника все навпаки.

Народився письменник у місті Слов’янськ Донецької області, навчався у Львівському інституті фізичної культури. Живе і працює у Львові, де започаткував вільний креативний простір «Майстерня казок Олександра Зімби».

З 8 по 21 лютого поточного року маленькі козачата 3-А класу разом з козацьким наставником Стамовою Світланою Дмитрівною взяли участь у Всеукраїнському проєкті «Чемпіонські перегони» /#Дружба перемагає всі негаразди/. Проєкт популяризує читання книжок О. І. Зімби про чисельні пригоди песика Бровка та котика Мурчика.

Маленькі козачата є активними учасниками бібліотечного гуртка «Тошка і компанія». Працівники дитячої бібліотеки проводять для дітей тематичні заняття про тварин рідного краю, популяризуючи нові дитячі книжки.

Найактивнішими учасниками проєкту стали Лозов Артем та Строя Дмитро. Козачата отримали сертифікати від Львівського вільного креативного простору «Майстерня казок Олександра Зімби». Вітаємо хлопців і Стамову С. Д. з читацькими досягненнями й бажаємо успіхів на майбутнє.

386 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page