top of page
  • Фото автораШкола 10

Майбутній вибір професії
Учні 8-9 класів під час уроку інформатики доєднались до Всеукраїнського онлайн-уроку з профорієнтації, що діє в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії». Урок ставив за мету допомогти молодому поколінню визначитися з професією своєї мрії, мотивувати учнів на побудову успішної кар’єри та реалізацію себе в нашій країні.

Під час уроку учні разом зі Стояновим Іллею Михайловичем мали можливість пройти корисне профорієнтаціне тестування, переглянути відеоматеріали за участю відомих українців, які збудували свою кар’єру й продовжують працювати на благо держави. На онлайн-уроці були присутні відомі українці:

•Євген Клопотенко, український шеф-кухар, телеведучий, входить до топ-50 кухарів світу,

• Жан Беленюк, Олімпійський чемпіон в Токіо,

• Ігор Гарбарук – заступник Міністра освіти і науки України,

• Уляна Пчолкіна – чемпіонка світу з пара-карате, телеведуча, громадська діячка,

• Ганна Різніченко - провідна українська кар’єрна радниця, яка консультує підлітків з різних країн світу.

А от учні 7-х класів на практиці реалізували проєкт «розумного пристрою», спектр якого в сучасному сьогоденні дуже різноманітний. Інтернет речей (Internet of Things) - глобальна мережа підключених до Інтернету фізичних пристроїв -"речей", оснащених сенсорами, датчиками і пристроями передачі інформації. Ґаджет може під'єднуватись до глобальної мережі або ж "співпрацювати" з іншими приладами, що знаходяться поряд. Так виникають системи "розумного" будинку або ж цілого "розумного" міста.

На уроці інформатики вихованці Рященко Оксани Іванівни реалізували проєкт за допомогою емулятора мікрокомп'ютера micro:bit, який вимірює температуру повітря і виводить відповідне повідомлення:

- "Heat" , якщо температура повітря вище нуля;

-"Cold" , якщо нижче нуля;

-"0", якщо дорівнює нулю.

Всі учні отримали задоволення від дослідження та експериментів з on-line емулятором.

Сподіваємось, що такі уроки інформатики не залишились поза увагою й стали корисним і цікавим надбанням для школярів.

75 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page