top of page
  • Фото автораШкола 10

Культурна спадщина ЮНЕСКО


Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) була створена 16 лютого 1945 р. Штаб-квартира розташована у Парижі, Франція. Організація налічує 67 регіональних, кластерних і національних офісів та підрозділів, розташованих у різних частинах світу. Нині членами Організації є 188 країн.

Основна мета ЮНЕСКО полягає у сприянні зміцненню миру та безпеки шляхом розширення співпраці народів у галузі освіти, науки і культури в інтересах забезпечення загальної поваги до справедливості, законності та прав людини, а також основних свобод, проголошених у Статуті Організації Об’єднаних Націй, для всіх народів без огляду на расу, стать, мову або релігію.

З метою активізації пізнавальної діяльності та розширення світогляду учнів, знайомства з культурної спадщиною ЮНЕСКО, інтеграції української молоді в європейський освітній простір через міжнародні програми ЮНЕСКО в 9-Б класі було організовано класну годину. Класний керівник Рященко Оксана Іванівна, в дистанційному форматі, ознайомила учнів з історією виникнення організації та сучасними проєктами, учасниками яких є українські школи.

А учні 11-х класів разом із вчителем фізики Топал Надією Вікторівною провели урок-семінар «Дуга, яка об’єднала Європу». Під час семінару учні познайомились з об’єктами світової спадщини ЮНЕСКО в Україні, дізнались чимало цікавих фактів про геодезичні пункти Дуги Струве, яка дійсно поєднала європейські країни.

Сподіваємось, що після таких заходів прагнення сучасної молоді до євроінтеграції стане поштовхом до практичних дій.81 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page