top of page
  • Фото автораШкола 10

Корисні екскурсії


      Весняні канікули учні та учениці нашого гімназії провели з користю. Так, екскурсію до екоферми равликів «Слимаки Бессарабії» організували для своїх дітей вчителі Наліванна Ю.С. (8-Г),  Садківська О.А. (5-Б),  Журя Л.І. (асистент учителя з інклюзивного навчання). Учні та учениці мали можливість побувати в старовинному сільському будинку, де равлики відкладають ікру, а також у приміщенні для виведення, вирощування та відгодівлі равликів. Спілкування з природою дітям дуже сподобалося!

      Вихованці 4-А (Самойленко Л.Д.), 5-Д (Недєльчева Д.С.),  6-Д (Шкепу А.П.), 6-А (Мартинюк С.В.) класів відвідали Ізмаїльський військово-історичний музейний комплекс, а саме, виставку-реквієм «Пам’ятаємо заради майбутнього», присвячену  захисникам  Ізмаїльщини, які віддали свої життя, захищаючи незалежність і суверенітет України під час російсько-української війни. Діти, оглядаючи експозицію, слухаючи сумну розповідь екскурсовода, почули прізвища та імена загиблих воїнів-героїв Ізмаїльщини, побачили світлини, з яких усміхалися юнаки та дорослі чоловіки у військовій формі, дізналися скупі факти їхнього життя та героїчної загибелі, доторкнулися до речей (нагород, документів, родинних фотографій, запальничок, записників, військової форми і навіть скрипки, малюнків з палітрою), які збереглися й були передані до музею найближчими родичами. Хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих воїнів-земляків закінчилася екскурсія, як реквієм пролунали до болю знайомі слова: «ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!»

        А учні та учениці 7-Г класу (Жлобич К.М.) відвідали виставку «Українська артзброя» зазначеного вище музейного комплексу.  Діти побачили  витвори мистецтва на артефактах війни (гільзах, тубусах, ящиках від патронів, навіть – на пробитій  кулею пластині бронежилету). У розписах зброї брали участь майстри з усієї країни. За бажанням, діти могли й самі розписати гільзи. Дивна трансформація життя, коли зброя перетворюється на витвір мистецтва й допомагає нам не втрачати віру в життя й  нашу перемогу.

 108 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page